Co powiesz na Paco Rabanne 1 Million Parfum?

Paco Rabanne 1 Million Parfum
Jeśli usłyszysz nazwę Paco Rabanne, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest ich kultowa moda na kolczugi lub
oczywiście woda toaletowa 1 Million.

Jeśli jest jeden zapach, który świetnie uosabia młodych XX-wiecznych mężczyzn, to jest to: 1 Million. Odważny aromat pełen seksapilu, który właśnie z tego powodu był charakterystycznym zapachem dla wielu mężczyzn w pewnym momencie ich życia. Perfumy miały wiele iteracji na przestrzeni lat, z różnymi wzorami metali szlachetnych, a nawet pasowały do Lady Million.

Następna generacja milionów powraca do swoich korzeni z intensywnym spojrzeniem na wodę toaletową z 2008 roku. Zainspirowany, ale nie tym samym, 1 Million Parfum Paco Rabanne uwydatnia nuty skóry znane z oryginału. Nadal emanuje seksownym uczuciem, które kochałeś w klasyku, ale z głębszym akcentem.

1 Million Parfum to coś, co nazwalibyśmy entuzjastą tłumu! Słono-słodki, pikantny i kremowy jednocześnie zapach pokochają kobiety i mężczyźni. W otwarciu czuć słone, ambroksanowe i gładkie nuty kaszmiru, ale tuberozę trudniej wyodrębnić. Słoność przenosi się do bogatego serca ze słodkiej skóry, które nadaje temu zapachowi seksowną i surową męskość. W miarę rozwoju pojawia się słoneczna nuta skóry, której towarzyszy lepka słodka żywiczna róża. To połączenie sprawia, że ​​zapach jest tak uzależniający.

Złoto, srebro i brąz; butelka 1 Million przeszła kilka zmian na przestrzeni lat, ale jej projekt nawiązuje do dziedzictwa Paco Rabanne z solidnym 24-karatowym paskiem. Nieco bardziej kompaktowy niż poprzednie flakony, solidna sztabka złota stoi sama i jest wygrawerowana motywem, który nadaje klimat art deco z lat 20. XX wieku. Rozpylacz pushdown jest wbudowany i płynnie wtapia się w ogólną złotą estetykę.

Jeśli chodzi o płeć perfumy są przeznaczone dla mężczyzn, ale również mogą je pokochać i mogą je nosić kobiety. Jeśli lubisz tę linię lub chcesz być bliźniakiem ze swoim partnerem, dlaczego nie zapoznać się z pełną kolekcją Lady Million? A co z ich trwałością? Stężenie Parfum oznacza, że ​​zapach bez problemu utrzyma się na skórze około 5-6 godzin przy jednorazowej aplikacji.

Byłem jednym z pierwszych facetów, którzy zaraz po premierze stanęli w kolejce po klasyczny 1 Million. Jak tylko go powąchałem, wiedziałem, że jest dla mnie i nie obchodziła mnie wygórowana cena. 12 lat później dotarło do mnie: Paco Rabanne 1 Million Parfum jest tym, czym chciałem, aby była woda toaletowa. Większa, śmielsza i trwalsza, pikantność jest tym, co mnie jeszcze bardziej wciągnęło. Jest na tyle podobny, że przypomina mi moją młodość, ale na tyle inny, że czuję, że to był bardziej dojrzały rozdział. To mieszanka wszystkich innych zapachów Million z odrobiną Armani Stronger With You i odrobiną YSL Y.

W nutach tej kompozycji umieszczono tuberozę, sosnę, sól, nuty solarne, skórę, olej monoi, labdanum, ambrę i drewno kaszmirowe.

Dodaj komentarz