Emporio Armani Because It’s You i Stronger With You

RAZEM SILNIE: TWOJA NOWA HISTORIA MIŁOŚCI ZAPACHU

Jaka jest idealna historia miłosna? Osobiście nie sądzę, żeby ktokolwiek miał łatwą drogę w tym temacie. Niektórzy z nas uważają, że rycerskość nie jest martwa, podczas gdy inni mają odmienny pogląd, że „przesunięcie w prawo” w kierunku portalu randkowego, który jest teraz miejscem, w którym zaczyna się prawdziwa miłość. Współczesna miłość może być wyzwaniem, ale wiem tylko, że gdy spotkasz właściwą, to na 100% warto.

Emporio Armani Stronger With You

Nie ma lepszego poczucia niż bycie wspieranym przez kogoś, kogo kochasz. Niezależnie od tego, czy jest to ekscytacja, którą odczuwasz, gdy widzisz jej twarz po długim dniu w pracy, czy treść, którą odczuwasz z nostalgicznej pamięci ukochanej osoby – miłość wydaje się całkiem niezła, bez względu na epokę.

Jak połączyć uczucie z zapachem? Inspirując się nową, bezwarunkową miłością, Giorgio Armani nawiązuje do obecnego pokolenia par z najnowszym duetem Emporio Armani. Równość siły, uwodzicielstwo i sentyment, określenie „Razem silniejsi” nigdy nie było bardziej istotne …

James Jagger i Mathilda Lutz dla Emporio Armani stworzyli duet perfum Emporio Armani Because It’s You dla kobiet i Emporio Armani Stronger With You dla mężczyzn.

Giorgio Armani Cytat o nowych perfumach Giorgio Armani Because It’s You Eau de Parfum i Stronger With You Woda toaletowa:
‘Symbol potężnej miłości, oba zapachy Emporio Armani YOU opowiadają nam opowieść o niepohamowanym pożądaniu. To ekscytująca para, która jest czymś więcej niż frajdą, uosabia uczucie bezgranicznego uwielbienia. Autentyczne połączenie obu aktorów kampanii wywołuje energię, która przekłada się na każdy ujmujący zapach. Odkryjmy osobowości i nuty zapachowe …’

Emporio Armani Because It's You

Emporio Armani Because It’s You i Stronger With You

Aby przekazać mocną wiadomość dla par, nowa kampania oferuje aspirujących aktorów, a nie modele. W filmie Together Stronger widzimy Jamesa Jaggera, grającego Paula i Mathildę Lutz w roli Laury, pary, która jest zauroczona sobą i okazją do podekscytowania.

W towarzystwie inspirujących tekstów z utworu Major Lazor & Ellie Goulding, Powerful, zarówno Paul, jak i Laura pokazują nam, jak naprawdę może być spełnianie inspirujących i wyjątkowych chwil. W zgodzie z spontanicznością ich duchów i każdego nowego zapachu, ich radość życia i siebie nawzajem zainspiruje do zrobienia czegoś niezwykłego …

Emporio Armani Because It’s You
Słodki, kobiecy zapach z fasetkami waniliowymi i różanymi

Kim jest Laura?

Sądzę, że wszyscy mamy w sobie kobietę „Ponieważ to Ty”. Zdecydowanie mogę odnosić się do jej pasji i potrzeby spontaniczności, nawet jeśli tylko raz to zrobię przy blasku księżyca. Co ważniejsze, ona nie jest idealna, nawet jeśli ona tak wygląda.Kierując się jej instynktami, jej ekspresyjna natura komunikuje eleganckie uwodzenie, nawet jeśli oznacza to konieczność śmiechu z żenującej decyzji.

Co tak ładnie pachnie?

Krótko mówiąc, kobieta Because It’s You pachnie soczystymi malinami w kremowej posypce wanilii, które oczywiście są boskie. W tym zapachu przeplata się przepiękna kwiatowość, która łączy się z zmysłową słodyczą jeżyny i wyrafinowaniem róż. Zapach jest elegancki, ma moc i jest niezwykle sympatyczny, a spodoba się tym, którzy są fanami Lancome La Vie Est Belle i Armani Si.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: malina, czarna porzeczka, esencja neroli

Nuty serca: Violet leaves accord, Rose Absolute, Jasmin Sambac Absolute

Nuty bazy: esencja paczuli, ekstrakt z wanilii, piżmo

Dodaj komentarz