Giorgio Armani Si Passione – nowe perfumy

Giorgio Armani wprowadził na rynek Sì Passione, nowy zapach dla kobiet. Sì Passione jest flankerem Armani Sì z 2013 roku.

Sì Passione, nowe perfumy dla kobiet autorstwa Giorgio Armaniego. Silne odświeżenie sygnowanego zapachu Armani, Sì Passione nadaje nowy wymiar kobiecości zapachu Giorgio Armaniego – według jego własnych słów: „nieodpartego połączenia uroku, siły i niezależnego ducha”. Intensywny, bezkompromisowy zapach dla pewnej siebie kobiety, która odważy się powiedzieć tak.
Armani Si Passione

Efekt czerwonych ust w butelce, Armani Sì Passione to jasny i zmysłowy zapach, który wzbudza zaufanie, pomaga w uwodzeniu i daje siłę. Jasne i świeże w swoim początkowym wrażeniu, Sì Passione otwiera się nutami pikantnego różowego pieprzu, niczym przypływ adrenaliny. Po początkowo przyciągającym uwagę, lśniąca i promienna gruszka rozjaśnia kultową soczystą czarną porzeczkę, dodając odwagi. Kwiatowe serce bije namiętnie różanym i kobiecym jaśminem, aby stworzyć potężny zapach, jak pozornie delikatna kobieta, która wykazuje niesamowitą siłę, gdy kieruje nią pasja. Dodatek heliotropu sprawia, że ​​ten zapach uzależnia i działa jako zaproszenie do pobłażania sobie i przyjemności. Ciepła i zmysłowa wanilia i drewno cedrowe wysychają odzwierciedlają pewność siebie, jaką może dać machnięcie czerwoną szminką.

Giorgio Armani Sì Passione jest dostępny w 30, 50 i 100 ml wody perfumowanej.

Dodaj komentarz