Gra o tron ​​HBO

Gra o Tron
Ludzie z HBO wpadli na inny pomysł i zaproponowali, że zamiast przekształcić go w film, zamieńmy go w serial telewizyjny. Po podjęciu tej decyzji showrunnerzy i twórcy David Benioff i DB Weiss podjęli się castingu, a w marcu 2011 roku pojawił się pierwszy odcinek Gry o Tron.

Jedną z kluczowych rzeczy, jakie zrobili Benioff i Weiss, było włączenie na pokład Martina. Napisał jeden odcinek w każdym z czterech sezonów i były one kluczowymi odcinkami w wielu z tych sezonów. Posiadanie autora materiału źródłowego napisania materiałów do adaptacji wizualnej świadczy o zaangażowaniu w osiągnięcie tego celu.

Właściwe odtworzenie tego jest dokładnie tym, co nakreśliła Game of Thrones. Jako czytelnicy książek tak wiele mogli zrobić źle, ale do tego momentu zachowali każdy krytyczny rytm z książek i przetłumaczyli je na ekran telewizora. Gra aktorska jest znakomita od aktorów znanych, takich jak Peter Dinklage, Sean Bean i Lena Headley, po debiutantki Emilię Clarke, Maisie Williams i Natalie Dormer. Zamieszkują te postacie tak w pełni, że przekonująco wypowiadają linie dialogowe, które wypowiedziane na głos mogłyby brzmieć łukowo, ale w czytaniu tych aktorów brzmią autentycznie.
Gra o Tron portret
Wartości produkcyjne są wspaniałe, ponieważ cały świat Gry o Tron ożywa, a ekipa filmuje w Islandii, Irlandii, Malcie, Maroku i Chorwacji. Użyte lokacje ożywiają fikcyjną krainę Westeros, a aktorstwo i słowa dodają jej mocy. Jeśli nie czytałeś tej serii i nie cieszyłeś się tego rodzaju historiami, musisz obejrzeć te 10-odcinkowe sezony. Jedno zastrzeżenie, obejrzyj serial bez uprzedniego czytania książek.

Pan Martin stworzył świat, w którym wszystko może się zdarzyć, a jedną z największych radości w Game of Thrones jest liczba „OMG, czy oni właśnie to zrobili?”, chwil. Istnieje wiele programów telewizyjnych, które na tym opierają się, ale Game of Thrones może być najlepszy w sprawianiu, by te chwile wydawały się zasłużone i prawdziwe. Wiem, że w mniej wprawnych rękach znajduje się wiele epickich własności fantasy i ci ludzie prawdopodobnie bardzo gorąco życzyliby sobie, aby ta drużyna jako pierwsza znalazła ich własność. Bardzo się cieszę, że tak się nie stało, a Gra o Tron będzie kamieniem milowym w przekształceniu strony w grafikę, w której wizualnie jest tak dobra, jak książka.

Dodaj komentarz