Nowe oblicze zwykłego zdjęcia, czyli transfer obrazu na płótno

obraz na płótnie
Zdjęcie stanowi wspaniałą pamiątkę – rodzinną, z wakacji, z imprezy lub z innej wyjątkowej okoliczności. Jednak nie musi ono trafić do albumu, gdzie pozostanie zapomniane przez wszystkich na kolejne dekady.

Zdjęcie można „wydać” w lepszej formie – tak, by stanowiło ozdobę ściany, niczym obraz znanego artysty. Przykładem tego są… zdjęcia na płótnie.

Gdzie kupić zdjęcie przeniesione na płótno?

Na rynku funkcjonuje mnóstwo firm, które zajmują się transferem zdjęć na różnego rodzaju materiały – między innymi na płótno. Najprostszą i najszybszą metodą zamówienia tego typu usługi jest znalezienie odpowiedniego przedsiębiorstwa za pośrednictwem internetu, a następnie przesłanie zdjęcia poprzez wiadomość e-mail lub skorzystanie z bezpłatnego kreatora obrazów dostępnego na stronie przedsiębiorstwa. Czas realizacji zamówienia zależy od indywidualnego profilu firmy; czas oczekiwania w przypadku niektórych firm to nawet czternaście dni roboczych, jednak nietrudno znaleźć zleceniobiorcę, który realizuje takie zamówienia nawet w ciągu doby od uiszczenia opłaty za produkt i usługę.

obraz na płótnie

Płatność on-line

Kolejną bardzo ważną zaletą zamawiania zdjęcia na płótnie drogą on-line jest łatwość w wykonaniu transakcji. Większość tego typu przedsiębiorstw usługowych akceptuje płatność przelewem, jak również blikiem. Oczywiście możliwe jest także uiszczenie opłaty za pośrednictwem przekazu pocztowego, jednak należy pamiętać, że zaksięgowanie płatności w przypadku tej metody z reguły następuje z dużym opóźnieniem.

Cena zdjęcia na płótnie

Cena usługi, jaką jest transfer zdjęcia na płótno, jest uzależniona od kilku czynników. Najważniejszymi z nich są wielkość zdjęcia oraz materiał, na jaki ma zostać ono przetransferowane. Najczęściej klienci mają do wybory płótno przypominające do złudzenia płótno malarskie (jest to materiał matowy, wyróżniający się wyraźnym splotem, wykonany zazwyczaj z bawełny) lub połyskliwy wodoodporny poliester (jest to materiał o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie – nieco droższy od bawełnianego płótna).

Dodaj komentarz