Perfumy Cacharel Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018

Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau 2018

Cacharel Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018

Cacharel ponownie rozkoszuje się słodkością swoich zmysłowych i kobiecych perfum Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018. Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018 jest nowym flankerem dla Anais Anais Premier Delice L’Eau 2015, ale tym razem nowa wersja wydaje się świeższaa, innowacyjna i bardziej słodka / cytrusowa.

To perfumy o limitowanej edycji, które natychmiast ogrzeją i urzekają uczuciami dzięki jego aromatycznemu świeżemu / owocowemu aromatowi, idealnym na słoneczne dni.

Nuty zapachowe

Bergamota
Pomarańczowy
Gruszka
Freesia
Jaśmin
Lilia doliny
Ambertonic
Kakao
Cedr
Piżmo

Cacharel Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018 otwiera się ładną serią świeżych / cytrusowych nut z mandarynki, gruszki i bergamotki oraz kwiatowymi akordami konwalii, jaśminu i frezji. Drzewna baza uspokaja się intensywnym aromatem kakao i ambertonu wraz z cedrem i piżmem. Jeśli lubisz świeże i słodkie aromaty, to Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018 to opcja ze względu na zmysłowość, świeżość / kwiecisty aromat. Niech twoje skrzydła zostaną otwarte za każdym razem, gdy poczujesz zapach kuszących i pięknych nowych perfum Cacharel.

Cacharel Anais Anais Premier Delice L’Eau 2018 jest dostępny w butelce 100 ml wody toaletowej.

Dodaj komentarz