Perfumy marki John Varvatos

kosmetyk
Wprowadzony na rynek w 2000 roku z kolekcją dopasowanej odzieży i odzieży sportowej, John Varvatos prezentuje teraz cały styl życia, który obejmuje akcesoria, produkty do pielęgnacji skóry i zapachy. Został trzykrotnie wyróżniony przez CFDA nagrodą American Fashion Award dla nowego projektanta odzieży męskiej i został uhonorowany tytułem „Projektanta Roku” w 2007 roku.

Tak jak przymierzanie dopasowanego garnituru lub dobrze dopasowanych dżinsów, na inną okazję, to samo sprawdza się w przypadku wody kolońskiej. Wybór odpowiedniego, pasującego do Twojego stylu i wydarzenia, jest zawsze kluczowy!
Niezależnie od tego, czy wychodzisz na drinka, robisz prezentację w pracy, czy wybierasz się na wakacje na plaży – każda woda kolońska z kolekcji zapachowej John Varvatos jest idealnie dopasowana do konkretnej pory roku, smaku lub okazji.

John Varvatos Classic

Vintage marki John Varvatos to drzewno-szyprowe perfumy dla mężczyzn. Vintage został wprowadzony na rynek w 2006 roku. Podstawowy, klasyk, który można nosić w biurze, ale jest wystarczająco uniwersalny, aby przejść na wieczór.

John Varvatos Artisan

Zapach szczyci się trzema rodzajami imbiru: nigeryjskim, chińskim i „fioletowym imbirem”. nutami bazy są drzewo Kephalis, Belleambre i piżmowy Serenolid. Niefrasobliwe zapach dla zdarzeń dziennych lub noszenia do pracy.

Artisan Aqua Johna Varvatosa

Orzeźwiający, letni zapach, który można nosić na co dzień. Świetny do przebierania się lub stroju – niezależnie od tego, czy leżysz przy basenie, czy wybierasz się do klubu na wyspie.

John Varvatos Dark REbel Rider

Nowy, skórzany zapach dla mężczyzn. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, szafran i hizop; nutami serca są czarny fiołek, róża skalna i balsam tolu; nutami bazy są rosyjska skóra, kakao, wanilia i drewno. Świetny zapach do noszenia na noc – na randkę lub na specjalne wydarzenie.

Dodaj komentarz