Super perfumy Givenchy

Dom mody Givenchy został założony w 1952 przez Huberta Givenchy. Oprócz ubrań, posiada również linię kosmetyków. Na ubrania z tej półki większości z nas nie stać, ale za to na perfumy Givenchy lub inny kosmetyk tej marki, od czasu do czasu, możemy sobie pozwolić.

Najbardziej znane zapachy damskie to przede wszystkim: Eau de Moiselle, Very Irresistible, Very Irrésistible Givenchy Sensual, Amarige, Organza, Ange ou Demon, Dahlia Noir, Ange Ou Demon Le Secret oraz Elixir.

Jeśli chodzi o męską linię zapachową, to należy tu wymienić Givenchy Pour Homme Blue Label, Pi Neo, Gentleman, Xeryus i Rouage i Gentleman Only. Zapachy te charakteryzują się zdecydowanym charakterem, zmysłowością.

Idealnie pasują dla nowoczesnej i pewnej siebie kobiety. Trzeba również wspomnieć o niezwykłych flakonach perfum Givenchy. Każdy z osobna jest małym dziełem sztuki, które zachwyca, bawi a czasem zaskakuje. Na przykład jeden z zapachów dla mężczyzn umieszczono w butelce w kształcie iPoda. Napis REW to zakręcanie zatyczki, FORWARD – odkręcanie. PLAY – naciśnij, by uwolnić zapach z butelki.

Dodaj komentarz