Trussardi for Women

Istnieją zapachy, które wyglądają jak duch z innego świata. Nowe zjawy, te same stare dziwactwa. Jest coś, co jest niby powszechne, a jednocześnie zupełnie inne. Trussardi ma w swoim repertuarze wiele klasycznych kobiecych zapachów, które są wspaniałe i uroczo różniące się od siebie, ale mają wspólne cechy włoską elegancję i rozmach!

Trussardi for Woman

Perfumy marki Trussardi kupisz w sklepie www.e-perfumy.sklep.pl Klik

Trussardi for Woman jest elegancka, jak przystało na klasyczną kwiecistą szyprę. W zasadzie ponadczasowa, a jednak tak charakterystyczna dla lat 80., kiedy tego typu zapachy pokonały wszystkie szczeble popularności w całym zachodnim świecie.
Trussardi for Woman zapakowano w całkowicie białą butelkę, z nakładanym skórzanym medalionem z profilem charta afgańskiego (logo marki skórzanej firmy Trussardi). Jest to zapach bardzo atrakcyjny i zawsze elegancki, nawet w temperaturze 100 ° C.

Zapach w środku jest wielki. Może stopić nawet najtwardsze z serc! Charakterystyczne otwarcie perfum to typowy zapach z lat 80., czerpiący moc bezpośrednio z takich mocarstw, z bezwstydną zuchwałością, jak klasyczny Bandit. Miłośnicy bardzo perfumowego, bardzo suchego Gucci nr 3 przypomną, jak Włosi przyjęli ten rodzaj zapachu i stał się on dla nich poczuciem luksusu.

Trussardi fo Women jest rzeczywiście ostrą, suchą kompozycją z dużą ilością ostrej skóry, skupioną wokół klasycznego bukietu róży, jaśminu i konwalii. Ta ostatnia nuta ze względu na swoje ekspansywne właściwości, które wzmacniają efekt zwodniczej „czystości” w środku, pozwala innym kwiatom kwitnąć wśród nich nutą tuberozy. Żadna z nut nie jest specjalnie napowietrzana, tworząc gęsty, ostry i lekko męski efekt z ukrytą zmysłowością: drzewo sandałowe, żywica styraksowa i paczula wyczuwalne w fazie suchej zapachu tworzą nadchodzącą atmosferę, którą ciężko przeoczyć.

Dodaj komentarz