Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything

Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything
Kolekcja t-shirtów i akcesoriów promujących hasło „Girls Can Do Anything” francuskiego domu mody Zadig & Voltaire zostanie poszerzona o zapach o tej samej nazwie. Nowy zapach został zainspirowany symboliką wyzwolenia kobiet od jakichkolwiek wspólnych norm i stereotypów.

„W mgnieniu oka uwolnij się od konwencjonalnych opinii Bądź mistrzem własnych wyborów, postaw i działań. Beztrosko rzucaj konwencją na wietrze. Obal ustalony porządek, zaskocz radością, odważ się nieoczekiwanego, z uniesieniem. Mnożenie doświadczeń. ”

Girls Can Do Anything to zapach stworzony dla kobiety, która wie, czego chce i nie boi się sięgnąć po to. Idealny do codziennego życia, podkreślający Twoją miłość do wolności i bycia sobą. Ta kompozycja, pełna intrygujących nut, otwiera się świeżym aromatem gruszki, z akcentem bergamotki i kwiatów pomarańczy. Fasolka tonka pulsuje w sercu zapachu, wsparta delikatną nutą wanilii. Na koniec dostaniesz przyjemny zapach paproci, opakowany w ciepłe aromaty orientalnego ambroxanu i piżma. Oda do wyzwolenia węchu!

Dodaj komentarz