Idealne paznokcie: kolorowa inspiracja na lato

paznokcie artystyczne
Przedstawimy Wam kilka kolorów, które będą modne tego lata. Niezależnie od tego, czy chcesz być na bieżąco z modą, czy po prostu chcesz wiedzieć, w co się ubrać tego lata, zaprezentujemy najpiękniejsze stylizacje na ten rok.

STYLIZACJA PAZNOKCI: WYBIERZ CIEKAWE MODELE

Jeśli w latach szkolnych nauczyciele próbowali nam wyjaśnić, jak ważna jest geometria, to samo można zastosować do modeli paznokci. Te geometryczne kształty świetnie prezentują się na paznokciach. Niezależnie od tego, czy mówimy o kształtach trójkątnych, kwadratowych czy okrągłych, niezależnie od wyboru, możesz być pewien, że otrzymasz oryginalny model. Czy nosiłabyś kombinację kolorów, takich jak różowy, czarny i biały?

Na pierwszy rzut oka wzory zygzakowate mogą wydawać się skomplikowane, ale tak nie jest. Wszystko, czego potrzebujesz to specjalne szablony do tego typu manicure, który nazywany jest również manicure zygzakowatym. Jeśli nie posiadasz tego typu szablonu, możesz również użyć zwykłej taśmy samoprzylepnej, a ostatnim krokiem jest wybranie dwóch odcieni, których będziesz używać. Jeśli ten wzór wydaje się monotonny, spróbuj wybrać więcej kolorów.

Kolejnym modelem, który będzie modny w tym roku, jest zwierzęcy print. Zainspiruj się światem zwierząt i ciesz się tymi wesołymi modelami o różnych kształtach. Polecamy pręgowane, lamparta i inne możliwe wybory ze świata zwierząt.

NAJLEPSZE KOLORY W TYM ROKU

Czy wiesz, jaki jest kolor 2020? Eksperci z instytutu Pantone co roku wyznaczają modny kolor. Jeśli zeszłorocznym zwycięzcą był koral, w tym roku został zastąpiony klasycznym odcieniem niebieskiego. Ten odcień jest symbolem pewności, stabilności i pewności siebie. To kojący kolor, który pomaga nam skupić się na naprawdę ważnych rzeczach.

Zamiast tego wizażyści tego lata wybierają kolor wiśni. Wybierz kolor swojego ulubionego owocu. Kolor wiśniowej czerwieni jest modny od wielu lat i na pewno pozostanie w czołówce upodobań.

Jeśli chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu, wybierz zielone jezioro. W tym roku możesz nosić wszystkie pochodne w odcieniu zieleni, takie jak mentol, szmaragd, neonowa zieleń.

DETALE, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICĘ W MANICURE

Lubisz manicure francuski, czy unikasz go, bo jest zbyt popularny wśród kobiet? Ten rodzaj manicure można wymyślić na nowo, stosując różne kolory, dzięki czemu nie musisz decydować się na wersję klasyczną. Wybierz dwa odważniejsze odcienie, które zaskoczą otoczenie.
paznokcie w kolorze wisniowym
Za pomocą efektu marmuru można stworzyć wiele wzorów manicure. Możesz użyć naklejek lub kolorowych folii. Na pewno znajdziesz w internecie wiele samouczków, które pomogą Ci uzyskać tego typu manicure.

Aby uzyskać inny manicure, wybierz odcienie metaliczne, które mogą wydawać się nudne, ale nadal są bardzo efektowne.

KOLORY MATOWE, METALICZNE CZY PASTE?

Pastelowe kolory to trend zarówno w świecie mody, jak i w dziedzinie paznokci. Paleta kolorów jest ogromna, ale manicure w jasnym kolorze można nosić zarówno latem, jak i zimą. Możesz pomalować paznokcie w pastelową tęczę, dzięki której każdy paznokieć będzie miał inny odcień.

Nie musisz już nosić błyszczących lakierów, ale możesz wybrać warianty matowe lub topy, które dadzą tak pożądany matowy efekt. Paznokcie matowe, monochromatyczne lub nie, mają szczególny urok i w każdym razie stają się celem wielu oczu.

Dla miłośników metali szlachetnych mogą w tym roku upiększyć paznokcie wyjątkowymi odcieniami złota, srebra lub brązu. Dzięki tym odcieniom Twoje paznokcie mogą stać się kluczowym elementem tego lata.

Te kolorowe odcienie ożywią ciepłą porę roku.

Dodaj komentarz